Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAKURA - vydavatelství a nakladatelství

Nakladatelství JAKURA bylo založenou v roce 2006 a jeho majitelem je ing. Jaroslav Kučera.

Kontaktní adresa:

Vydavatelství a nakladatelství Ing. Jaroslav Kučera -JAKURA

Králodvorská 10,110 00 PRAHA 1

Mobil:   603 842 759

Mail:   jarkucera@volny.cz

 

Stařec na čekané - 2. rozšířené vydání

Datum: 3. 6. 2016
Fotografií: 4
Složek: 0
Komentářů: 0

Stařec na čekané

Datum: 22. 8. 2015
Fotografií: 6
Složek: 0

Ďáblova odstředivka

Datum: 7. 6. 2013
Fotografií: 14
Složek: 0
 

Fotografie

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prosba o upřesnění popisů

(Jindřich Holna, 21. 10. 2009 8:41)

Vážený pane Kučera, byl jsem na Hradě na výstavě "Pěšky 1. světovou válkou". Předtím jsem si vystřihával všechny články, které k tomu vyšly, takže tento téměř detektivní příběh o určení autora fotografií znám. Na Hradě jsem si koupil Vaši knihu, která je nádherná. Potřeboval bych ale upřesnit nějaké popisy v této knize. Vy jste popisy předělal na výstavě podle získané dokumentace k původním fotografiím. V knize zůstaly ale staré popisy. Mám na mysli např. fotografii matky fotografa Bišického na polní cestě, označené tuším jako haličská žena a také upřesnění, kde všude se pan Bišický na fotografiích vyskytuje. Tato nádherná kniha by si zasloužila toto upřesnění. Nemáte něco takového nebo neplánujete to? Děkuji za odpověď a ještě jednou gratuluji.
Jindřich Holna (holna@elektris.cz)

žádost o kontakt, adresu

(Miriam Neubertová, 30. 7. 2009 11:20)

Dobrý den, jsem dcera fotografa Ladislava Neuberta, který pro malíře Františka Ronovského fotil v sedmdesátých letech díla. Moc rád by hovořil s někým , kdo tuto publikaci vydal. Bohužel jsem nenašla žádnou adresu ani telefon a tak nemohu nic předat. Prosím pošlete "neco" na email: miri.neubertova@seznam.cz, nebo volejte na číslo 241 763 605. Předem děkuji za reakci. Miriam Neubertová

Dotaz k právě probíhající výstavě.

(Horelica Josef, 1. 5. 2009 1:34)

Vážený pane Kučera. Nedávno jsem se dočetl,že současné době probíhá na Pražském hradě Vaše výstava od anonymního fotogrfa z 1.světové války.Pod názvem "Pěšky 1.světovou válkou".Bohužel můj současný zdravotní stav mi nedovoluje se zůčastnit této Vaší akce.Tato tematika mne však zajímá a měl bych na Vás dotaz zda Vaše výstava bude i v knižní podobě. Jestli ano kam bych se měl obrátit.Děkuji za odpověď a na případnou spolupráci se Těší Horelica Josef Volary. Vpřípadě Vaší ochoty Vás prosím o kontakt na Této adrese Horelica.Josef@seznam.cz. Děkuji!